تبلیغات
گروه رورال - بررسی و دریافت ایمیل های دیگر در mailbox یاهو
  • تعداد مطالب :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • کل بازدید :
  • تعداد نویسندگان :

مکان تبلیغات شما
بررسی و دریافت ایمیل های دیگر در mailbox یاهو
iconبازدید : iconدسته: دانستنی های اینترنت,


سایت یاهو امکاناتی دارد که اکثر کاربران از آن بی خبر هستند، 90 درصد کاربران یاهو، از ان فقط برای ارسال و دریافت ایمیل استفاده می کنند . در این مقالات آموزشی، شما را با کاربرد های مفید یاهو آشنا خواهیم کرد. اولین قابلیت جالب یاهو: فرض کنیم که شما غیر از ایمیلی که در یاهو دارید، یک یا چند آدرس ایمیل دیگر هم دارید. آیا هر روز یکی یکی همه آنها را بررسی می کنید؟ با خواندن این مطلب می توانید زمان زیادی در وقت خود صرفه جوئی کنید. شما می توانید پس از ورود به صندوق پستی خود در یاهو، بقیه ایمیل های خود را هم از همانجا چک کنید. برای این کار، در صفحه اصلی یاهو، روی گزینه Options در قسمت بالای صفحه، کلیک کنید.

 


وارد صفحه mail options خواهید شد.
 

در این صفحه روی لینک Mail Addresses کلیک کنید. در صفحه جدید، لیستی از آدرس های ای میل خود را می بینید. چون تا کنون ایمیل جدیدی تعریف نکرده اید، احتمالا همان آدرس اصلی را در صفحه می بینید.
 


برای تعریف ایمیل جدید، دکمه Add را کلیک کنید. در صفحه بعد باید نامی برای ایمیل جدیدتان انتخاب کنید.
 


سپس دکمه Continue را در سمت چپ کلیک کنید. وارد صفحه تنظیمات ایمیل می شوید. در کادر mail server باید نام سرور ایمیل خود را وارد کنید. در این بخش کافی است یک عبارت mail. به ابتدای آدرس سایت اضافه کنید. مثلا اگر ایمیل خود را از سایت www.kelid.ir گرفته اید، سرور ایمیلتان به این شکل خواهد بود : mail.kelid.ir
نکته : فقط ایمیل های pop3 را می توانید به این شکل دریافت کنید. ای میل هائی که از gmail  و hotmail گرفته اید با این سیستم سازگار نیستند.
 در کادر username آدرس ایمیل و در کادر password کلمه عبور ایمیلتان را وارد کنید. در بخش Indicator  هم یک رنگ برای ایمیل های رسیده از این آدرس مشخص کنید. ( این ایمیل ها در صفحه Inbox به این رنگ نشان داده می شوند تا از ایمیل های دیگر شناسائی شوند. سپس دکمه setup Mail server را کلیک کنید. به صفحه Inbox بروید.
 

می بینید که در قسمت بالا (سمت چپ) لینکی به نام mail.appliedbook.com اضافه شده است. (به همان نامی که شما مشخص کرده اید). اگر روی آن کلیک کنید. ایمیل های رسیده به آن آدرس هم وارد Inbox شما می شود و می توانید آنها را بخوانید.
 

icon